• Kategorie
  • Szukaj
  • Środki czystości

 

Właściwe zaopatrzenie firmy, czy dowolnej instytucji jest podstawą komfortu zarówno Twojego, jak i Twoich pracowników oraz ewentualnych interesantów. Wybierając środki czystości warto jest korzystać ze sprawdzonych i rzetelnych dostawców, których renoma potwierdzona jest gronem zadowolonych Klientów oraz licznymi zamówieniami. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości oraz solidnym i sprawdzonym wyposażeniu Twojej firmy, biura, czy domu to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Sklep internetowy ABC posiada w swoim asortymencie bogaty wybór środków czystości do łazienki i nie tylko. Nasze środki czystości i chemia oferowane są w korzystnych cenach, dzięki czemu dbamy nie tylko o Twoje zaopatrzenie, ale też o Twój budżet. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

Środki czystości - chemia profesjonalna i gospodarcza

W naszej bogatej ofercie środków czystości znajduje się m.in. chemia profesjonalna i chemia gospodarcza. Stanowi ją grupa preparatów, która dedykowana jest utrzymaniu czystości w dowolnym pomieszczeniu. Chemia profesjonalna to środki odpowiednie do czyszczenia powierzchni w dużych obiektach użyteczności publicznej. Takie preparaty stosuje się m.in. w ośrodkach wypoczynkowych, w hotelach, lokalach gastronomicznych, restauracjach, czy barach. Chemia gospodarcza w odróżnieniu od chemii profesjonalnej ma bardziej uniwersalne zastosowanie i stosowana jest np. w gospodarstwach domowych. Koszt takich preparatów jest też o wiele niższy od chemii profesjonalnej, więc jeżeli nie musisz wybierać środków czystości o konkretnym, potwierdzonym np. przez atesty lub spełniającym dane normy działaniu, to środki czystości do domu będą ekonomicznie korzystniejszym rozwiązaniem. W ofercie znaleźć można m.in. produkty do mycia podłóg, zabezpieczenia posadzek, do sanitariatów i wiele więcej.

Dezynfekcja - skuteczne środki do dezynfekcji od ABC

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz dostosowując się do branży, w szerokim wyborze środków czystości uwzględniliśmy również skuteczne płyny do dezynfekcji. Nasze produkty stosowane są m.in. w zakładach kosmetycznych, w instytucjach użyteczności publicznej czy solariach. Środki te będą odpowiadały także normom dla przemysłu mięsnego, spożywczego, czy mleczarskiego. Wśród naszych środków dezynfekujących znajdują się także specjalistyczne preparaty, które można z powodzeniem stosować w domach opieki długoterminowej, czy szpitalach, gdzie jak wiadomo normy wymagają najwyższego poziomu higieny i czystości. Oferujemy produkty o różnych pojemnościach i z różnym przeznaczeniem m.in. do dezynfekcji rąk, urządzeń, pomieszczeń lub powierzchni. Prezentowane środki czystości mogą być w formie od razu gotowej do użycia lub z koniecznością wcześniejszego rozcieńczenia ich z wodą.

Środki czystości do domu - zmywanie naczyń

Dużą popularnością wśród klientów indywidualnych cieszą się proponowane środki czystości do domu. Nasze płyny do naczyń wyróżniają się wydajnością i wysoką skutecznością działania. Tak, jak w przypadku chemii gospodarczej, profesjonalnej, czy preparatów do dezynfekcji, produkty w tej kategorii również pochodzą od topowych producentów, których jakość potwierdzona jest przez setki osób. Bogaty asortyment płynów to m.in. gęste płyny o pojemności 5 litrów, które będą nieocenione nie tylko w domu, ale także w małej gastronomii. Klienci szczególnie często sięgają po tradycyjne zapachy, takie jak cytryna i mięta oraz po środki czystości do domu do zmywania naczyń przyjazne dla skóry rąk, przeznaczone dla bardziej wrażliwych dłoni.

ABC - Środki czystości do łazienki i nie tylko

 

W przypadku dłoni, w sklepie ABC można znaleźć także szeroki wybór mydeł i kremów do rąk, które zabezpieczą je przed nadmiernym przesuszeniem. Nawilżenie jest obowiązkowe ze względu na częste mycie rąk lub stosowanie płynów do dezynfekcji. Te środki czystości do łazienki i nie tylko, dostępne są zarówno w dużych, ekonomicznych opakowaniach, jak i w mniejszych pojemnościach. Posiadamy w sprzedaży mydła w płynie, piance oraz kostce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wyboru środków czystości oraz pozostałej oferty, dzięki której sprawnie i szybko zaopatrzysz swój dom, czy firmę w niezbędne produkty. Zapewniamy szybką realizację zamówień, rozsądne ceny oraz fachowe doradztwo.