• Opakowania styropianowe

Pakując jedzenie na wynos, myślimy przede wszystkim o dwóch rzeczach: żeby opakowanie trzymało ciepło i było szczelne. Dlatego tak popularne są pojemniki styropianowe na żywność. Są stabilne i wytrzymałe, więc doskonale nadają się do jedzenia na wynos, zarówno do zup, jak i drugich dań obiadowych. Szczelne zamknięcie sprawia, że jedzenie pozostaje w środku opakowania jednorazowego, nawet gdy transportujesz je samochodem.

Termosy styropianowe na zupę i napoje

O ile transport suchych produktów spożywczych nie stanowi dużego problemu, to zupy i napoje na wynos muszą być zapakowane tak, żeby się nie rozlały. Pojemnik nie może nasiąkać wodą i musi być szczelny. Takie są termosy styropianowe. Wlane w nie płyny są dobrze zamknięte i niezbyt szybko tracą ciepło. Opakowania styropianowe na płyny mają różną wielkość, więc ilość napoju lub zupy jest idealnie dopasowana. Tak zapakowany posiłek lepiej też wygląda, gdy wydajesz komuś dwudaniowy obiad na wynos. Możesz wszystko spakować w pojemniki styropianowe obiadowe i bez obaw transportować w dowolne miejsce.

Wielokomorowe pudełka styropianowe na jedzenie

W opakowania styropianowe wkłada się najczęściej obiad, czyli posiłek złożony z różnych produktów. Żeby poszczególne części się ze sobą nie mieszały, wykorzystuje się kilkukomorowe pojemniki styropianowe na jedzenie. Pozwolą one, aby obiad wyglądał smacznie po przewiezieniu. Nadadzą się także do przygotowania kilku przekąsek na cały dzień. Mogą więc być wykorzystywane w restauracjach i do prywatnego użytku.

Opakowania jednorazowe styropianowe najlepszy wybór na wynos

Kupując jedzenie na wynos, nie myślimy o tym, żeby wracać do restauracji z talerzami. Dlatego żywność pakuje się tam w opakowania jednorazowe styropianowe. To dobra opcja dla obu stron, pozwalająca Klientowi wyrzucić pudełko po zakończeniu jedzenia. Jednocześnie pojemniki styropianowe na wynos są trwałe i świetnie zatrzymują ciepło. Są więc praktyczne pod każdym względem. Można też do nich dołączyć komplet sztućców, doskonałych do jedzenia obiadu na wynos.