Praca w ABC

F.H. ABC szanse na rozwój daje nie tylko tym, którzy na drodze zawodowej stawiają pierwsze kroki. Równie chętnie witamy w swoich szeregach osoby, które mają już na swoim koncie doświadczenia zawodowe: są specjalistami bądź menedżerami. Cenimy ich wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie, bo każdy z tych czynników wnosi dodatkową wartość, budując siłę F.H. ABC.
Jeśli nie chcesz być tylko obserwatorem pojawiających się nowinek, jeśli chcesz być pionierem i wyznaczać nowe trendy w swojej dyscyplinie oraz wdrażać najnowsze rozwiązania w momencie ich pojawienia się – my dajemy Ci taką możliwość!
Dbamy nie tylko o rozwój zawodowy naszych pracowników - zapewniając szkolenia, indywidualnie opracowane programy rozwojowe i ścieżki karier. Umożliwiamy także planowanie osobistej przyszłości, oferując program emerytalny, ubezpieczenia grupowe i ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną czy kredyty na preferencyjnych warunkach.
F.H. ABC jest otwarta na ludzi nastawionych na ciągły rozwój zawodowy i osobisty, aktywnych, pełnych energii, potrafiących cieszyć się życiem i w pełni korzystać z jego uroków.

Jak do nas dołączyć
Co roku dołącza do nas kilkudziesięciu pracowników.
Zgłoszenia można nadsyłać przez cały rok. Jeśli nie odpowiemy na Twoją aplikację od razu, zatrzymamy Twoje dane w naszej bazie kandydatów i ewentualnie skontaktujemy się podczas kolejnego procesu rekrutacji.

Kogo szukamy?
Jeżeli jesteś: kreatywny, zaangażowany, samodzielny, odpowiedzialny i lubisz pracować w zespole, skontaktuj się z nami. F.H. ABC stale rozwija swój zespół pracowników. Cieszy nas bardzo, że oferty, które kierujemy do potencjalnych kandydatów wciąż spotykają się z tak dużym zainteresowaniem.
 
W treści zgłoszenia dopisać:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".