FH ABC partnerem organizacyjnym Wigilii dla Potrzebujących 29.12.2009

 

  W długich kolejkach ustawili się w niedzielę na krakowskim Rynku uczestnicy XII Wigilii dla bezdomnych i potrzebujących. W próbowaniu świątecznych potraw nie przeszkodził im silny mróz i drobny, zacinający śnieg.

W  obu wigiliach uczestniczyło łącznie prawie 70 tys. osób. W obu miastach wydano w sumie 9 tys. litrów zupy, 210 tys. pierogów oraz 12 ton kapusty z grzybami.

czytaj więcej »
 

ABC partnerem organizacyjnym Wigilii dla Potrzebujących 18.12.2009

W tym roku Jan Kościuszko, pomysłodawca Wigilii dla Potrzebujących, zaprosi najuboższych do wigilijnych stołów ustawionych na krakowskim Rynku oraz przed warszawskim kościołem św. Anny. Tym samym po raz pierwszy od kilkunastu lat akcja odbędzie się w dwóch miastach

czytaj więcej »
 

ZŁOTE SZTUĆCE 2009 07.09.2009

Szanowni Państwo.Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy eliminacje do 1-wszej w Polsce 

edycji prestiżowego Konkursu "ZŁOTE SZTUĆCE".

czytaj więcej »
 

Zakup nowej linii do konfekcjonowania papieru 13.04.2009

Jest to jedna z najnowocześniejszych maszyn w Polsce, przystosowana do konfekcjonowania bibułki tissue oraz wysokiej jakości papieru krep wykorzystywanych w produkcji artykułów higieny przemysłowej.

czytaj więcej »
 

I etap budowy magazynu 01.02.2009

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu pierwszego etapu budowy magazynu. 

Koszt całkowity inwestycji szacowany jest na 5 milionów złotych. To nowoczesna, klimatyzowana hala mogąca pomieścić 2000 palet towarów. Inwestycja składać się będzie z 4 etapów. Każdy etap to odrębna wolnostojąca hala .

czytaj więcej »