Program i-Partner

Dla Kogo?
Użytkownikiem systemu może zostać każdy.
Instytucje państwowe, firmy, szkoły, uczelnie, osoby fizyczne, każdy z tych podmiotów, , mający dostęp do Internetu otrzymuje dostęp do bogatych zasobów produktowych znajdujących się na naszych Magazynach. Każdy może „prawie dotknąć” dowolnego produktu. Asortymentu znajdujący się na stronie www.grupa-abc.com.pl jest szczegółowo opisany oraz jest jego zdjecie.

Istotą programu lojalnościowego, który stworzyliśmy specjalnie dla Państwa, jest premiowanie Państwa każdego zakupu w Firmie Handlowej ABC.
Karta I-PARTNER, którą właśnie Państwo otrzymaliście (po zarejestrowaniu w Naszej bazie klientów) ma specjalny numer, który jest jednocześnie numerem Państwa Indywidualnego Konta Klienta.
Proporcjonalnie do wzrostu wielkości zakupów w danym roku kalendarzowym otrzymują Państwo, odpowiedni Rabat. Kiedy dokonują Państwo zakupów  kilka razy w miesiącu, to wówczas naturalnie każdy zakup oznacza zwiększenie środków na Państwa koncie a tym samym jeszcze tańsze zakupy.

Dodatkowo możecie Państwo polecić nas swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom i zachęcić ich do skorzystania z naszej oferty przy wykorzystaniu Państwa Karty I-Partner. Zakup zrealizowany przez takie osoby, które podadzą nam numer Państwa karty przy realizacji zamówienia, objęty będzie o Państwa rabat  i równocześnie zasil Państwa konto !

Rabat na starcie….
 Kiedy dokonujecie Państwo pierwszej rejestracji  również możecie Państwo skorzystać z możliwości  zakupów z rabatem.  Składając zamówienie wystarczy wspomnieć nazwę firmy która już jest Naszym klientem a od której dowiedzieli się Państwo o naszych ofertach asortymentowo- cenowych.

Im szerszy zakres Twojej współpracy z ABC tym większe korzyści.